Úvod  /  Eliminace virů a bakterií


Eliminace virů a bakterií

Objednávkový web je již spuštěn! Navštivte www.virusoff.cz.

www.virusoff.cz

 

 

stop koronaviru STOP KORONAVIRU

ŘEŠENÍ PRO VNITŘNÍ PROSTORY

  • BKM Mobile 2.0 - mobilní zařízení do 25 m2
  • BKM 900XL - zařízení do 250 m2

Dezinfekce a čištění vzduchu a povrchů

Pandemie koronaviru nás všechny donutila přehodnotit nároky na hygienu a čistotu prostředí a vzduchu, ve kterém se pohybujeme a přicházíme do styku s ostatnímu lidmi. Čistý vzduch bez virů, bakterií a různých patogenů se proto stává čím dál aktuálnějším. Námi nabízené řešení do vnitřních prostor dokáže účinně dezinfikovat vzduch i povrchy v místnostech a osobních vozidlech a pomáhá tak snižovat riziko šíření koronaviru.

Nepřetržitá ochrana proti virům a bakteriím

BKM logo

Výrobcem zařízení BKM® je italská firma IDROBASE GROUP Srl.

Stále rostoucí požadavky na čisté a dezinfikované prostředí vedou firmy i obyvatele k pořízení různých typů čističek vzduchu či generátorů ozónu, ty ale svou roli plní buď pouze částečně nebo vůbec.

Jak je to vlastně doopravdy?

Čističky vzduchu? Pomocí mechanických filtrů odstraňují ze vzduchu polétavé částice, alergeny, pyly a pachy, ale na viry a bakterie působit neumí. K jejich opravdové eliminaci je nutno použít důmyslnější řešení.

Generátory ozónu? Tento způsob je nejúčinnější, bohužel ozón tady s námi již nějakou dobu je a slouží pouze jako krátkodobé řešení při nepřítomnosti osob. Dezinfikovat prostředí jednou za čas je dnes nedostatečné, lidé přenášejí viry neustále.

Pokud požadujete prostředí skutečně eliminované od všech patogenů, čtěte dále.

Představujeme řadu inovativních zařízení pro eliminaci virů a bakterií v prostředí BKM® - Bacteria Killer Machine využívající pokročilou technologii AHPCO založenou na kombinaci těchto funkcí:

  • UV-C + fotokatalytické čištění
  • aniontové čištění
  • čištění aktivním kyslíkem - ozónem

Hlavní výhodou této technologie je možnost použití za přítomnosti osob v ošetřovaném prostředí tak, aby fungovala jako čistička vzduchu, přičemž pouze nečistí mechanicky vzduch, ale působí přímo na viry a bakterie a to s mnohem vyšší účinností. Mobilní zařízení BKM Mobile 2.0 lze nárazově použít v režimu dezinfekce ozónem, kdy za nepřítomnosti osob dokáže během několika minut intenzivně vzduch i povrchy zbavit nežádoucích virů a bakterií.

Toto zařízení čistí vzduch pomocí průchodu katalyzátorem a vytváří také hustou síť molekul reaktivního kyslíku, který dezinfikuje všechny povrchy v daném prostředí. Ve skutečnosti zařízení produkuje množství oxidantů, které díky reakci světla a vlhkosti ve vzduchu aktivuje rozklad škodlivých organických a anorganických látek a zachová pouze molekuly kyslíku a vodíku. Jedná se o jev zcela přírodní, podobný tomu, ke kterému dochází během bouře. Zařízení rychle a efektivně redukuje kontaminované prvky na bázi uhlíku a je schopné poskytnout čistý vzduch během několika minut.

Mezi nejznámější kontaminanty na bázi uhlíku patří:

  • plísně
  • bakterie
  • viry
  • pachy
  • těkavé organické sloučeniny

Tato technologie založená na zavedení rušivých částic do vzduchu je rovněž "zelená". Umožňuje významnou úsporu energie, aniž by bylo potřeba využívat vysoce účinné filtry. Je prakticky bezúdržbová a v mnoha případech daleko účinnější než HEPA filtr. Vzduch není filtrován a rozháněn nutnými ventilátory, což ušetří hodně energie a výrazně sníží náklady na údržbu.

BKM characteristics

Profesionální řada BKM® je jednoduchá na ovládání, zařízení není potřeba komplikovaně nastavovat, provádět u něj běžnou údržbu ani měnit filtry. Jedinou údržbou je výměna článků AHPCO každé 2 roky.

Zařízení je nabízeno v těchto variantách:

BKM Mobile 2.0 - mobilní zařízení do 25 m2

BKM 900XL - zařízení do 250 m2

 

Rychlý kontakt

TechniFog s.r.o.
Syllabova 1161/19
703 00 Ostrava

+420 608 121 319

info@technifog.cz

FB Technifog